Oferta pracy. Zapraszamy do współpracy!

  • 01 cze 0

01-06-2023

Zapraszamy do współpracy!

Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim, największa organizacja pozarządowa w regionie, poszukuje pracownika do biura Zarządu na stanowisko Koordynatora Zespołów Artystycznych.

O Nas:

Jesteśmy nie tylko największą organizacją skupiającą członków mniejszości niemieckiej w Polsce, ale również organizacją, która organizuje wiele projektów dla naszych członków i sympatyków. Nasze inicjatywy, takie jak Dni Kultury Niemieckiej, Konkurs recytatorski, Niemieckojęzyczne szkółki piłkarskie Miro, koncerty, wystawy, publikacje i wiele innych, są znane zarówno naszym członkom, jak i szerszej społeczności.

Czy chcesz być częścią naszego zespołu, tworzyć oferty dla naszych członków i nie tylko? Czy zależy Ci na rozwoju naszego regionu? Czy chcesz rozwijać swoje pasje i umiejętności razem z nami? Dołącz już dziś!

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, samodzielność oraz wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe wymagania:

  • Średnia znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomość tematyki związanej z mniejszością niemiecką w Polsce
  • Zainteresowanie muzyką, kulturą i sztuką

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i rozliczanie projektów związanych z działalnością zespołów artystycznych
  • Tworzenie nowych inicjatyw i działań promocyjnych
  • Bieżący kontakt z zespołami artystycznymi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na ½ etatu
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej organizacji pozarządowej
  • Pracę w doświadczonym, kreatywnym i młodym zespole
  • Wsparcie ze strony osób pracujących w organizacji
  • Własne stanowisko pracy

CV prosimy przesyłać do dnia 18.06.2023 na adres mailowy: sekretariat@skgd.pl lub bezpośrednio do biura TSKN w Opolu: 45-004 Opole, ul. Marii Konopnickiej 6.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

“Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji, z wyłączeniem danych wymienionych w art. 221 Kodeksu pracy.

Administrator Danych Osobowych:

Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim ul. M. Konopnickiej 6 45-004 Opole

Pełna treść klauzuli jest dostępna w siedzibie Administratora.

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią dynamicznej organizacji, która angażuje się w promocję kultury i sztuki niemieckiej w Polsce! Przyłącz się już dziś i rozwijaj swoje umiejętności w inspirującym środowisku.

Kontakt

Sekretariat biura TSKN Opole:

77 402 10 70

sekretariat@skgd.pl