Zespoły artystyczne TSKN

Ewa Suchińska

DFK Brożec/Broschütz

tel. 787 005 487

ewasuchinska.14@gmail.com

Damian Kleszcz

 

DFK Brożec/Broschütz

Kontakt: tel. 536 803 193

Facebook

Julia Ledwoch

DFK Szczedrzyk / Sczedrzik

Kontakt:

tel.787 188 008
julia.ledwoch@o2.pl

https://www.facebook.com/JuliaLedwochOfficial/

Zuzanna Herud

DFK Dobra / Dobrau

Kontakt:

tel.788 017 213
zuzia131996@autograf.pl

Maria Honka

DFK Opole-Malina / Oppeln-Malino

Kontakt:

tel.604 369 658
mariahonka.mh@gmail.com

Facebook: Maria Honka

Paulina Klosa

DFK Prószków / Proskau

Kontakt:

tel.696 420 784
joachim19665@wp.pl

Weronika Szajca

DFK Biestrzynnik 

Tel. 697737144

Simona und Denis

DFK Warmątowice / Warmuntowitz

Kontakt: Inga Bieniek

tel.885198084
ingabieniek@op.pl

Facebook

Aneta & Norbert

DFK Prószków / Proskau

Kontakt: Norbert Rasch

nrasch@poczta.onet.pl

Facebook

Tanzgruppe Dialog

Dylaki / Dyloken

Kontakt: Łukasz Szatkowski

tel.792 933 452
lukasz170290@op.pl

 

Entropia/Mini Entropia

DFK Leśnica / Leschnitz

Kontakt: Urszula Janda

tel.781 270 735
uska.j1@op.pl

Facebook

Sternchen

DFK Reńska Wieś / Reinschdorf

Kontakt:Krystyna Przezdzienk-Grzybek

tel.723 536 718
suzi3@o2.pl

Kaktus

DFK Bukowo / Georgenwerk

Kontakt: Aneta Gawlik

tel.788 980 131
aneta_gawlik@o2.pl

Neues Trio

DFK Reńska Wieś / Reinschdorf

Kontakt: Krystyna Przezdzienk-Grzybek

tel.723 536 720
suzi3@o2.pl

Poesie

 

Kontakt: Krystyna Przezdzienk-Grzybek

tel.723 536 720

suzi3@o2.pl

 

Przecinek – Triadisches Ballett

DFK Walce / Walzen

Kontakt: Ewa Magosz

tel.607 447 783
ewamagosz1970@o2.pl

Facebook

Re-Flex

DFK Izbicko / Stubendorf

Kontakt: Agnieszka Liro-Jończy

tel.609 405 554
aga.liro@o2.pl

Silesia

DFK Rozmierka / Rosmierka

Józef Suchan

tel. 721 692 210

odnowa.wsi.rozmierka@wp.pl

Solaris

DFK Bierawa / Birawa

Kontakt: Karina Kupczyk

tel. 504 957 378
garbakar@wp.pl

Zespół Solaris

Regenbogen

DFK Radłów / Radlau

Kontakt: Alicja Wiktor-Winiarska

tel. 600 899 279
ala-wiktor@wp.pl

Studio Bis

DFK Leśnica / Leschnitz

Kontakt: Aleksandra Mikołajczyk

tel.504 194 963
omegastrzelce@o2.pl

http://www.facebook.com/StudioWokalneBIS/

 

Trachtengruppe Friedersdorf

DFK Biedrzychowice / Friedersdorf

Kontakt: Róża Zgorzelska

tel.668 290 809

norbert.zgorzelski@interia.pl

WAL-NAK Schulenburger und Nakler Freunde

DFK Raszowa/Raschau

Kontakt: Elisabeth Kampa

tel.698 325 152

elisabeth92@op.pl

Facebook

Veilchen

DFK Kamień Śląski / Gross Stein

Kontakt: Gabriela Hermann

tel. 774671340

KAWER

DFK Kamień Śląski / Gross Stein

Kontakt: Rajmund Czech

tel. 774677348

Oppelner Spatzen

DFK Opole-Gosławice / DFK Oppeln-Goslawitz

Kontakt: Agnieszka Kostrzewska

tel. 660820813

Azalia Ostrożnica

DFK Ostrożnica / DFK Ostrosnitz

Kontakt: Małgorzata Cichoń

tel. 506329659

Marlenki

DFK Leśnica / Leschnitz

Kontakt: Urszula Janda

tel. 781270735

Chor Glogovia

DFK Głogówek / Oberglogau

Kontakt: Romana Bialek

tel.887 817 518
romana.bialek@onet.eu

Bukowianki - Schwalben

DFK Bukowo / Georgenwerk

Kontakt: Regina Niemietz

tel.77 421 04 42

Brosci Chorus

DFK Brożec / Broschütz

Kontakt: Ewa Magosz

tel. 607 447 783

ewamagosz1970@o2.pl

Facebook

Kroschnitzer Echo

DFK Krośnica / Kroschnitz

Kontakt: Krystyna Richter

tel.77 461 76 18

Ellguther Heide

DFK Ligota Prószkowska / Ellguth Proskau

Kontakt: Aniela Czollek

tel. 601 996 044  

aniela.czollek@wp.pl

Facebook

Heidi

DFK Ozimek / Malapane

Kontakt: Krystyna Koźlik

tel.77 465 35 27

DK Ozimek

Heimatklang

DFK Błotnica Strzelecka/Groß Strehlitz

Kontakt: Henryk Juretko

tel. 530539191

Heimatklang

DFK Kłodnica / Klodnitz

Kontakt: Tkocz Klaus

tel.77 482 37 66

Echo aus Kupp

DFK Kup / Kupp

Kontakt: Agnieszka Ślusarczyk

tel.887 725 726
agnieszka@slusarczyk.eu

Facbeook

Music Band Axamit

DFK Bukowo / Georgenwerk

Kontakt: Łukasz Sygulka

tel.519 132 379
lukasz@segal.pl

Oppelner Mädels

DFK Antoniów / Antonia

Kontakt: Krystyna Buczek

tel.77 465 16 06

DK Ozimek

Freundschaft

DFK Zdzieszowice /Deschowitz

Kontakt: Ernest Kauf

tel.77 484 43 33
sabinakauf@o2.pl

Die Salzforster

DFK Bierawa / Birawa

Kontakt: Elfriede Mikołajetz

tel. 77 48 30 337

Zum singen geboren

DFK Chocianowice/Kotschanowitz

Kontakt: Rudolf Gerlic

tel.602 464 280
rudi61@interia.pl

Senioren Band

DFK Krapkowice-Otmęt / Krappitz-Ottmuth

Kontakt: Jan Sobek

tel. 512 711 943

Chor DFK “Echo”

DFK Kamień Śląski / Gross Stein

Kontakt: Krystyna Broj

tel. 774671177

 

Krappitzer Chor

DFK Krapkowice-Otmęt / Krappitz-Ottmuth

Kontakt: Anna Maria Weinert

Krystyna Sobele

tel. 7742344129

tel. 604 418 193

 

Seniores

DFK Lonschnik – Łącznik

Betreuer: Iwona Preusner

Tel. 608107737

Walczanki

DFK Walce / DFK Walzen

Betreuer: Maria Żmija-Glombik

Tel. 728458151

GOK Walce

Körnitzer Stimme

DFK Kórnica / Körnitz

Betreuer: Teresa Rybczyk

Tel. 503945344

DFK Chor Tarnau

DFK Tarnów Opolski / DFK Tarnau

Betreuer: Anna Sikora

Tel. 787442790

Glogovia Brass

DFK Głogówek/Oberglogau

Kontakt: Robert Trinczek

tel.790 329 336

robert.trinczek@gmail.com

https://www.facebook.com/GlogoviaBrass/

Oder-Blass-Band

DFK Krapkowice-Żywocice/ Krappitz-Zywodczütz

Kontakt: Andrzej Namysło

tel. 664212339

Blaskappele St. Joseph

DFK Węgry/ Wengern

Kontakt: Andrzej Powrosnik

andrzej@ognisko-ozimek.pl

Capri

DFK Walce / Walzen

Kontakt: Stefania Kazana

tel.787 217 531

GOK Walce

Companieros

DFK Warmątowice/ Warmuntowitz

Kontakt: Inga Bieniek

tel.885 188 084
ingabieniek@op.pl

DFK Jugendblasorchester der Gemeinde Chronstau

DFK Chrząstowice / Chronstau

Kontakt: Joanna Nieczesny

tel.600 332 127

Facebook
niejoanna@yahoo.pl

Jugendblasorchester Kaprys

DFK Źlinice / Zlönitz

Kontakt: Michaela Matuschek

tel.791 620 729
mmatuschek-93@o2.pl

Facebook

Blasorchester aus Radlau

DFK Radłów / Radlau

Kontakt: Krzyzsztof Kacała

tel.77 402 10 76

krzysiek.kacala@wp.pl

Facebook

Blasorchester Comprachtschütz

DFK Komprachcice / Comprachtschütz

Kontakt: Waldemar Wencel

tel.696 442 105

Ozi Brass Orkestra

DFK Kąty Opolskie / Konty

Kontakt: Roman Szablicki

tel.506 132 074

romanszablicki@yahoo.de

Facebook

Blasorchester DFK Nesselwitz

DFK Pokrzywnica / Nesselwitz

Kontakt: Sebastian Wiecha

tel.694 416 809
s.wiecha@mcsjob.pl

Facebook

Jugendblasorchester „Basan“

DFK Bażany / Basan

Kontakt: Roland Mendel

tel.667 227 361
rolandbone@gmail.com

Facebook

Jugendorchester SKGD Oberglogau

DFK Głogówek-Winiary / Oberglogau

Kontakt: Rafał Miczka

tel.692 122 557
miczka.rafal@interia.eu

MGOK Głogówek

Jugendblasorchester in Pawlowitzke

DFK Pawlowiczki / Pawlowitzke

Kontakt: Bernard Wieczorek

tel. 503 894 369

wieczorek.bernard73@wp.pl

Facebook

Die Unbekannten

DFK Wróblin

Betreuer: Józef Raudzis

Tel. 774567271

Orkiestra Dęta Mniejszości Niemieckiej w Łowkowicach

DFK Łowkowice / DFK Lobkowitz

Betreuer: Wiktor Poloczek

Tel. 602512107

Blasorchester Zülz / Bialska Orkiestra Dęta

DFK Biała / Zülz 

Betreuer: Rafał Magosz

tel. 600 248 763

Facebook

 

Kabarett Ohne Chance

DFK Rzymkowice/ Ringwitz

Kontakt: Cecylia Bocek

tel.775 471 625

  • Formularz
    Formularz

Kontakt

zespoly@tskn.vdg.pl

+48 77 402 10 76

Pliki do pobrania

X

Strona korzysta z plików cookies, więcej o zasadach wykorzystania plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close