Pracownicy

Biuro Zarządu w Opolu

 

 

Zdjęcie Imię i nazwisko Stanowisko Dane kontaktowe
rafał bartek Rafał Bartek

Przewodniczący Zarządu TSKN na Śląsku Opolskim

Dyrektor biura

+48 77 402 10 70

rafal.bartek@skgd.pl

Hassa Joanna Hassa

Zastępczyni dyrektora biura TSKN

Rzeczniczka Prasowa TSKN

+48 77 402 10 70

joanna.hassa@skgd.pl

Dla mediów: +48 690 585 505

presse@skgd.pl

Burejza Angelika Burejza

Specjalistka ds. administracyjno-biurowych

Koordynatorka projektu Ożywienie Domów Spotkań

+48 77 402 10 70

Fax +48 77 423 02 62

Fax 2 +48 77 423 02 63

sekretariat@skgd.pl

belebung@skgd.pl

xxxx Andrzej Klama

Główny Księgowy biura TSKN

Stanowisko dofinansowane ze środków dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

+48 77 402 10 74

andrzej.klama@skgd.pl

Cieslik Monika Cieślik

Specjalistka ds. finansów

Stanowisko dofinansowane ze środków dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

+48 77 402 10 74

monika.cieslik@skgd.pl

Skowronek Wioletta Skowronek Koordynator projektu edukacyjnego TSKN

+48 77 402 10 73

wioletta.skowronek@skgd.pl

 Schmidt Agnieszka Schmidt

Specjalistka ds. projektów

Projekty kulturalne finansowane ze środków Konsulatu RFN, projekty finansowane ze środków MSW RFN, Letnie warsztaty językowe – Bajkowe Noce dla dzieci oraz jednodniowe wycieczki dla dzieci i młodzieży, spotkania adwentowe w DFK

Stanowisko dofinansowane ze środków dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

+48 77 402 10 79

agnieszka.schmidt@skgd.pl

Gryga Tomasz Gryga

Specjalista ds. organizacyjnych

Kolonie, wycieczki dla dorosłych, remonty i wyposażenia, roczne zebranie sprawozdawcze TSKN

+48 77 402 10 73

tomasz.gryga@skgd.pl

Kawecka Sabina Kawecka

Specjalistka ds. kultury

Dotacje samorządowe

Stanowisko dofinansowane ze środków dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

+48 77 402 10 76

+48 506 432 595

sabina.kawecka@skgd.pl

Bewko Daniel Bewko

Specjalista ds. kultury i mediów

Koncerty powiatowe, Gesangscamp, DMi-TV

+48 77 402 10 76

daniel.bewko@skgd.pl

Pownuk Andrea Pownuk

Specjalistka ds. kultury

Konkurs piosenki Superstar, Koncerty, Płyta świąteczna

Śr 13:00-16:00, Cz 7:30-16:00, Pt 7:30-16:00

+48 77 402 10 77

+48 506 264 831

andrea.pownuk@skgd.pl

Bachem Mateusz Bachem Koordynator ds. Fussbalschule

+48 77 402 10 78

fussballschule@skgd.pl

Nocon Ramona Nocoń Specjalistka ds. rozliczania projektów

+48 77 402 10 78

ramona.nocon@skgd.pl

Walaszek Paulina Wałaszek

Koordynatorka Zespołów artystycznych

Pracuje: poniedziałek: 8:00-17:00, wtorek: 7:30-13:30, piątek: 8:00-13:00 

+48 77 402 10 77

+48 506 432 429

paulina.walaszek@skgd.pl

Golly Adrian Golly Opiekun strony internetowej “Opolski senior” adrian.golly@skgd.pl
Okos Sabina Okos Opiekunka animatorów w projekcie “Opolski senior”

+48 77 402 10 79

sabina.okos@opolskisenior.pl

Stapor Agnieszka Stąpor Psycholog w projekcie “Opolski senior”

+48 77 402 10 79

agnieszka.stapor@skgd.pl

ROsinska Magdalena Rosińska Psycholog w projekcie “Opolski senior”

+48 77 402 10 79

magdalena.rosinska@skgd.pl

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies, więcej o zasadach wykorzystania plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close