Pracownicy

Biuro Zarządu w Opolu

 

Zdjęcie Imię i nazwisko Stanowisko Dane kontaktowe
Hassa Rafał Bartek

Przewodniczący Zarządu TSKN na Śląsku Opolskim

Dyrektor biura

+48 77 402 10 70

rafal.bartek@skgd.pl

Hassa Joanna Hassa

Zastępca dyrektora biura TSKN

Rzeczniczka Prasowa TSKN

+48 77 402 10 70

joanna.hassa@skgd.pl

Dla mediów: +48 690 585 505

presse@skgd.pl

  Agnieszka Schmidt

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Koordynator projektu Ożywienie Domów Spotkań

+48 77 402 10 70

Fax +48 77 423 02 62

Fax 2 +48 77 423 02 63

sekretariat@skgd.pl

belebung@skgd.pl

xxxx Andrzej Klama

Główny Księgowy biura TSKN

Stanowisko dofinansowane ze środków dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

+48 77 402 10 74

andrzej.klama@skgd.pl

  Monika Cieślik

Specjalista ds. finansów

Stanowisko dofinansowane ze środków dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

+48 77 402 10 74

monika.cieslik@skgd.pl

Wiola małe Wioletta Skowronek

Koordynator projektu edukacyjnego TSKN

 

+48 77 402 10 73

wioletta.skowronek@skgd.pl

 

Tomasz Gryga

Specjalista ds. organizacyjnych

Kolonie, wycieczki dla dorosłych, remonty i wyposażenia, roczne zebranie sprawozdawcze TSKN

+48 77 402 10 73

tomasz.gryga@skgd.pl

  Sabina Kawecka

Specjalista ds. kultury

Dotacje samorządowe

Stanowisko dofinansowane ze środków dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

+48 77 402 10 76

+48 506 432 595

sabina.kawecka@skgd.pl

  Zuzanna Herud

Specjalista ds. kultury, edukacji, młodzieży 

Specjalista ds. mediów 

Kreiskonzerte, konkursy, warsztaty

 

+48 77 402 10 77

+48 506 264 831

zuzanna.herud@skgd.pl

  Mateusz Bachem Koordynator ds. Fussbalschule

+48 77 402 10 78

fussballschule@skgd.pl

  Ramona Nocoń Specjalista ds. rozliczania projektów

+48 77 402 10 78

ramona.nocon@skgd.pl

Paulina Wałaszek

Koordynatorka Zespołów artystycznych

Specjalista ds. kultury

+48 77 402 10 77

+48 506 432 429

paulina.walaszek@skgd.pl

 

  Vanessa Matauszek Obsługa portalu opolskisenior.pl, Kursy języka niemieckiego

+48 77 402 10 79

vanessa.matauszek@skgd.pl

 

  Sabina Okos Opiekunka animatorów w projekcie “Opolski senior”

+48 77 402 10 79

sabina.okos@opolskisenior.pl

Agnieszka Stąpor Psycholog w projekcie “Opolski senior”

+48 77 402 10 79

agnieszka.stapor@skgd.pl

Magdalena Rosińska Psycholog w projekcie “Opolski senior”

+48 77 402 10 79

magdalena.rosinska@skgd.pl

 

  Weronika Szkop

Specjalista ds. projektów

Projekty kulturalne finansowane ze środków Konsulatu RFN, projekty finansowane ze środków MSW RFN, Letnie warsztaty językowe – Bajkowe Noce dla dzieci oraz jednodniowe wycieczki dla dzieci i młodzieży, spotkania adwentowe w DFK

Stanowisko dofinansowane ze środków dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

+48 77 402 10 73

weronika.szkop@skgd.pl

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies, więcej o zasadach wykorzystania plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close