Pracownicy

Biuro Zarządu w Opolu

 

Zdjęcie Imię i nazwisko Stanowisko Dane kontaktowe
Hassa Rafał Bartek

Przewodniczący Zarządu TSKN na Śląsku Opolskim

Dyrektor biura

+48 77 4021070

rafal.bartek@skgd.pl

_MG_1264 Zuzanna Donath-Kasiura

Zastępca dyrektora biura TSKN

Sekretarz TSKN

+48 77 402 10 70

zuzanna.donath-kasiura@skgd.pl

  Agnieszka Schmidt

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Koordynator projektu Ożywienie Domów Spotkań

+48 77 402 10 70

Fax +48 77 423 02 62

Fax 2 +48 77 423 02 63

sekretariat@skgd.pl

belebung@skgd.pl

Hassa Joanna Hassa

Asystentka zarządu, specjalista ds. administracyjno-biurowych

Rzecznik prasowy

Strona internetowa, social-media.

+48 77 402 10 70

joanna.hassa@skgd.pl

Dla mediów: +48 690 585 505

presse@skgd.pl

xxxx Andrzej Klama Główny Księgowy biura TSKN

+48 77 402 10 74

andrzej.klama@skgd.pl

Patrycja Majer Specjalista ds. rozliczania projektów

+48 77 402 10 74

patrycja.majer@skgd.pl

Wiola małe Wioletta Skowronek

Specjalista ds. projektów i kadr

Projekty kulturalne finansowane ze środków Konsulatu RFN, projekty finansowane ze środków MSW RFN, Letnie warsztaty językowe – Bajkowe Noce dla dzieci oraz jednodniowe wycieczki dla dzieci i młodzieży, spotkania adwentowe w DFK

+48 77 402 10 73

wioletta.skowronek@skgd.pl

 

Tomasz Gryga

Specjalista ds. organizacyjnych

Kolonie, wycieczki dla dorosłych, remonty i wyposażenia, roczne zebranie sprawozdawcze TSKN

+48 77 402 10 73

tomasz.gryga@skgd.pl

  Patrycja Karpińska-Uryga

Specjalista ds. kultury

Dni Kultury Niemieckiej, konkursy, warsztaty

+48 77 402 10 76

patrycja.karpinska-uryga@skgd.pl

  Zuzanna Herud

Specjalista ds. kultury

Kreiskonzerte, konkursy, warsztaty, spotkanie noworoczne środowisk twórczych i sportowych

Dostępna: Pn. 8.00-11.00; 15.00-17.00, Wt. 12.00-15.00, Śr. 8.00-15.30, Czw. 8.00-12.30

+48 77 402 10 77

zuzanna.herud@skgd.pl

  Dominika Skatula

Specjalista ds. kultury

Dotacje samorządowe

Dostępna: Pn. 8.00-11.00; 15.00-17.00, Wt. 12.00-15.00, Śr. 8.00-15.30, Czw. 8.00-12.30

+48 77 402 10 76

dominika.skatula@skgd.pl

deutschkurs@skgd.pl

  Damian Zmuda Koordynator ds. Fussbalschule

+48 77 402 10 78

fussballschule@skgd.pl

Tomasz Cuber  Koordynator kursów języka niemieckiego

+48 667 220 445

tomasz.cuber@skgd.pl

 

  Marek Kurpiela  Koordynator projektu “Opolskie bez tajemnic”

+48 77 402 10 77

marek.kurpiela@skgd.pl

 

  Dominika Cebula Obsługa księgowa projektu “Opolskie bez tajemnic”

+48 77 402 10 73

dominika.cebula@skgd.pl

 

  Paulina Magosz Koordynatorka Zespołów artystycznych

+48 77 402 10 77

paulina.magosz@skgd.pl

       
       
X