Pracownicy

Biuro Zarządu w Opolu

 

 

Zdjęcie Imię i nazwisko Stanowisko Dane kontaktowe
Hassa Rafał Bartek

Przewodniczący Zarządu TSKN na Śląsku Opolskim

Dyrektor biura

+48 77 402 10 70

rafal.bartek@skgd.pl

_MG_1264 Zuzanna Donath-Kasiura

Zastępca dyrektora biura TSKN

Sekretarz TSKN

+48 77 402 10 70

zuzanna.donath-kasiura@skgd.pl

  Agnieszka Schmidt

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Koordynator projektu Ożywienie Domów Spotkań

+48 77 402 10 70

Fax +48 77 423 02 62

Fax 2 +48 77 423 02 63

sekretariat@skgd.pl

belebung@skgd.pl

Hassa Joanna Hassa

Asystentka zarządu, specjalista ds. administracyjno-biurowych

Rzecznik prasowy

Strona internetowa, social-media.

+48 77 402 10 70

joanna.hassa@skgd.pl

Dla mediów: +48 690 585 505

presse@skgd.pl

xxxx Andrzej Klama Główny Księgowy biura TSKN

+48 77 402 10 74

andrzej.klama@skgd.pl

Patrycja Majer Specjalista ds. rozliczania projektów

+48 77 402 10 74

patrycja.majer@skgd.pl

Wiola małe Wioletta Skowronek

Specjalista ds. projektów i kadr

Projekty kulturalne finansowane ze środków Konsulatu RFN, projekty finansowane ze środków MSW RFN, Letnie warsztaty językowe – Bajkowe Noce dla dzieci oraz jednodniowe wycieczki dla dzieci i młodzieży, spotkania adwentowe w DFK

+48 77 402 10 73

wioletta.skowronek@skgd.pl

 

Tomasz Gryga

Specjalista ds. organizacyjnych

Kolonie, wycieczki dla dorosłych, remonty i wyposażenia, roczne zebranie sprawozdawcze TSKN

+48 77 402 10 73

tomasz.gryga@skgd.pl

  Nicole Rimpler Specjalista ds. kultury

+48 77 402 10 76

nicole.rimpler@skgd.pl

  Zuzanna Herud

Specjalista ds. kultury

Kreiskonzerte, konkursy, warsztaty, spotkanie noworoczne środowisk twórczych i sportowych

Dostępna: Pn: 10.30 – 15.30, Wt: 8.00 – 15.00, Śr: 10.00 – 15.00, Czw: 8.00 – 11.00, Pt: – 

+48 77 402 10 77

zuzanna.herud@skgd.pl

  Dominika Skatula

Specjalista ds. kultury

Dotacje samorządowe

Dostępna: Pn: 10.30-15.30, Wt: 7.30-15.00, Śr: 10.00-14.00, Czw: 7.30-11.00, Pt:  – 

+48 77 402 10 76

dominika.skatula@skgd.pl

_MG_1264 Damian Zmuda Koordynator ds. Fussbalschule

+48 77 402 10 78

fussballschule@skgd.pl

Tomasz Cuber  Koordynator kursów języka niemieckiego

+48 667 220 445

tomasz.cuber@skgd.pl

 

  Marek Kurpiela  Koordynator projektu “Opolskie bez tajemnic”

 

marek.kurpiela@skgd.pl

 

  Dominika Cebula Obsługa księgowa projektu “Opolskie bez tajemnic”

+48 77 402 10 73

dominika.cebula@skgd.pl

 

  Paulina Magosz Koordynatorka Zespołów artystycznych

+48 77 402 10 77

paulina.magosz@skgd.pl

  Krystian Baldy Koordynator projektu “Opolski senior”

+48 77 402 10 79

krystian.baldy@skgd.pl

  Agnieszka Stąpor Psycholog w projekcie “Opolski senior”

+48 77 402 10 79

agnieszka.stapor@skgd.pl

 

  Paulina Szczechla Psycholog w projekcie “Opolski senior”

+48 77 402 10 79

paulina.szczechla@skgd.pl

  Dastin Karasiński Asystent

+48 77 402 10 70

Fax +48 77 423 02 62

Fax 2 +48 77 423 02 63

dastin.karasinski@skgd.pl

X