Pracownicy

Biuro Zarządu w Opolu

Zdjęcie Imię i nazwisko Stanowisko Dane kontaktowe
Hassa Rafał Bartek

Przewodniczący Zarządu TSKN na Śląsku Opolskim

Dyrektor biura

+48 77 402 10 70

rafal.bartek@skgd.pl

_MG_1264 Zuzanna Donath-Kasiura

Sekretarz TSKN

Zastępca dyrektora biura TSKN

+48 77 402 10 70

zuzanna.donath-kasiura@skgd.pl

  Agnieszka Schmidt

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Koordynator projektu Ożywienie Domów Spotkań

+48 77 402 10 70

Fax +48 77 423 02 62

Fax 2 +48 77 423 02 63

sekretariat@skgd.pl

belebung@skgd.pl

xxxx Andrzej Klama Główny Księgowy biura TSKN

+48 77 402 10 74

andrzej.klama@skgd.pl

  Monika Cieślik Specjalista ds. finansów

+48 77 402 10 74

monika.cieslik@skgd.pl

Wiola małe Wioletta Skowronek

Specjalista ds. projektów i kadr

Projekty kulturalne finansowane ze środków Konsulatu RFN, projekty finansowane ze środków MSW RFN, Letnie warsztaty językowe – Bajkowe Noce dla dzieci oraz jednodniowe wycieczki dla dzieci i młodzieży, spotkania adwentowe w DFK

+48 77 402 10 73

wioletta.skowronek@skgd.pl

 

Tomasz Gryga

Specjalista ds. organizacyjnych

Kolonie, wycieczki dla dorosłych, remonty i wyposażenia, roczne zebranie sprawozdawcze TSKN

+48 77 402 10 73

tomasz.gryga@skgd.pl

Patrycja Karpińska-Uryga

Specjalista ds. kultury

Dotacje samorządowe

+48 77 402 10 76

+48 506 432 595

patrycja.karpinska-uryga@skgd.pl

  Zuzanna Herud

Specjalista ds. kultury, edukacji, młodzieży 

Specjalista ds. mediów 

Kreiskonzerte, konkursy, warsztaty, spotkanie noworoczne środowisk twórczych i sportowych

 

+48 77 402 10 77

+48 506 264 831

zuzanna.herud@skgd.pl

  Sebastian Grygier Asystent Kultury ifA + 48 77 40 21 070
  Paweł Jędrzejewski Koordynator ds. Fussbalschule

+48 77 402 10 78

fussballschule@skgd.pl

  Dominika Cebula Specjalista ds. rozliczania projektów

+48 77 402 10 78

dominika.cebula@skgd.pl

 

  Paulina Magosz

Koordynatorka Zespołów artystycznych

Specjalista ds. kultury

+48 77 402 10 77

+48 506 432 429

paulina.magosz@skgd.pl

Hassa Joanna Hassa

Rzeczniczka prasowa

Kampania “Mniejszość Niemiecka ma wartość” 

joanna.hassa@skgd.pl

Dla mediów: +48 690 585 505

presse@skgd.pl

  Sabina Okos Opiekunka animatorów w projekcie “Opolski senior”

+48 77 402 10 79

sabina.okos@opolskisenior.pl

Agnieszka Stąpor Psycholog w projekcie “Opolski senior”

+48 77 402 10 79

agnieszka.stapor@skgd.pl
 

Magdalena Rosińska Psycholog w projekcie “Opolski senior”

+48 77 402 10 79

magdalena.rosinska@skgd.pl

  Vanessa Patoła Obsługa portalu opolskisenior.pl

+48 77 402 10 79

vanessa.patola@skgd.pl

X

Strona korzysta z plików cookies, więcej o zasadach wykorzystania plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close