Warsztaty muzyczne dla prowadzących chóry i zespoły śpiewacze

Warsztaty muzyczne dla prowadzących chóry i zespoły śpiewacze

         

Szanowni Państwo!

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty muzyczne dla dyrygentów chórów, prowadzących zespoły śpiewacze oraz zespoły wokalne dziecięce i młodzieżowe. Poprzez tę formę spotkania wyrażamy nasze uznanie dla Państwa bogatego doświadczenia artystycznego. Będzie to także możliwość rozwoju oraz utrwalenia zdobytej już wiedzy.

Warsztaty odbędą się w pierwszą oraz ostatnią sobotę września (01.09.2018 i 29.09.2018) na  Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego przy ul. Drzymały 1a w Opolu (wejście od strony parkingu).

 W programie przewidujemy m.in. zajęcia z zakresu emisji głosu, pracy wokalnej z dziećmi czy metodyki prowadzenia chórów i zespołów. Ramowy plan oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się w załączniku.

 Warsztaty będą prowadzone w dwóch blokach szkoleniowych: dla prowadzących zespoły dziecięce i młodzieżowe oraz dla dyrygentów chórów i zespołów śpiewaczych

Zachęcamy do wzięcia udziału w obu dniach szkoleniowych ze względu na zróżnicowane treści.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

Prosimy, aby zgłoszenia dosłać do 20 września 2018  na adres email: paulina.magosz@skgd.pl

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z panią Pauliną Magosz pod nr tel. 77 4021077 (wt-śr w godz. 7:30-15:30 i czw: 8:00-12:00) lub poprzez adres email: paulina.magosz@skgd.pl

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie warsztatów. 

 

Zapraszamy!

Kontakt

Paulina Magosz 
paulina.magosz@skgd.pl
Tel.: 77 402 10 77

Pliki do pobrania

X