Warsztaty kolonijne dla 80 dzieci z mniejszości niemieckiej

Warsztaty kolonijne dla 80 dzieci z mniejszości niemieckiej

  • 09 maj 0

09-05-2019

Zarząd Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców, organizuje w terminie od 26 czerwca do 7 lipca 2019 r. Warsztaty kolonijne dla 80 dzieci z grona mniejszości niemieckiej. W tym roku warsztaty odbędą się w Głuchołazach (Kompleks Turystyczny “Sudety” Ośrodek “Banderoza”, 48-340 Głuchołazy, ul. Powstańców Śląskich 23). Koszt 350 zł od osoby. W warsztatach mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku 11-15 lat.

Każda gmina otrzymała określoną liczbę miejsc (uzależnioną od ilości członków wg stanu z dnia 31.12.2018). Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy nie przekraczać przyznanej liczby miejsc.

Szukając uczestników proszę brać pod uwagę osiągnięcia w różnych konkursach i olimpiadach dotyczących języka niemieckiego jak również przynależność uczestnika bądź też jego rodziców do mniejszości niemieckiej oraz zaangażowanie w działalność lokalnych DFK.

W warsztatach nie mogą uczestniczyć osoby, które brały udział w warsztatach kolonijnych organizowanych przez TSKN w ubiegłych dwóch latach!

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt z Przewodniczącym Gminnym Mniejszości Niemieckiej w Państwa gminie.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z panem Tomaszem Gryga pod nr telefony 077 40 21 073 lub tomasz.gryga@skgd.pl


X