Wyniki pierwszego etapu Konkursu Recytatorskiego „Młodzież recytuje poezję”

Wyniki pierwszego etapu Konkursu Recytatorskiego „Młodzież recytuje poezję”

  • 08 cze 0

08-06-2020

Do 22 maja uczniowie szkół podstawowych i szkół średnich mogli nadsyłać swoje zgłoszenia do Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim na konkurs recytacji „Jugend trägt Gedichte vor / Młodzież recytuje poezje”.

W sumie do finału zakwalifikowało się 99 osób.

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni 19 czerwca 2020 roku.

Gratulujemy wszystkim, którzy dotarli do finału, ale także tym, którzy wysłali do nas swoje filmy. Cieszymy się, że tak dobrze się bawiliście się z językiem niemieckim.

 

Kategoria A:

  • Anna Gryga
  • Antonia Piskoń
  • Benjamin Köhler
  • Daniel Kwoczek
  • Damian Zmarzlik
  • Emilia Syguła
  • Emily Marek
  • Faustyna Wiora
  • Florian Naporowski
  • Julia Dubiel
  • Karolina Gołąbek
  • Kinga Noczyńska
  • Kuba Kostka
  • Lara Weihs
  • Liwia Honka
  • Łukasz Piechota
  • Magdalena Ostrowski
  • Magdalena Skowronek
  • Nataniel Knura-Zawada
  • Paulina Barłóg
  • Paulina Cichoń
  • Paulina Palm
  • Teresa Kupińska
  • Vanessa Giza
  • Zofia Gerstenberg
  • Zuzanna Zmuda

 

Kategoria B:

  • Daniela Czeczor
  • Dawid Baron
  • Dawid Bylak
  • Dorota Ludwig
  • Emilia Fablewski
  • Emilia Kurowski
  • Emilia Sklorz
  • Emilia Stępień
  • Emily Bartek
  • Erik Kostka
  • Gabriel Pietrek
  • Hanna Friedrich
  • Jakub Czogała
  • Karolina Uryga
  • Kinga Dworaczyk
  • Laura Czupała
  • Laura Jantos
  • Lea Wodausch
  • Magdalena Kowolik
  • Maja Bursy
  • Maja Warzecha
  • Maria Bartek
  • Mateusz Kołodziejczyk
  • Michalina Wojtkiewicz
  • Michał Nanko
  • Natalia Wróbel
  • Paulina Moj
  • Roksana Winiarska
  • Samuel Król
  • Tobias Kurek
  • Tobiasz Porada
  • Vanessa Gonsior
  • Wiktoria Jureczko
  • Zofia Schauder

 

Kategoria C:

  • Aleksandra Pordzik
  • Andreas Drescher
  • Armin Fikus
  • Emilia Bierek
  • Gabriel Matysek
  • Josef Chudalla
  • Julia Mincer
  • Julia Mutz
  • Julia Przybyła
  • Julia Trawiski
  • Kamil Gröhlich
  • Laura Smyrek
  • Lena Jantos
  • Maja Gerstenberg
  • Martin Mikołajczyk
  • Marzell Rogosch
  • Paulina Kupka
  • Stefania Salzbrunn
  • Vanessa Schreiber
  • Weronika Dej
  • Weronika Patrzek
  • Wiktoria Kukulla
  • Wiktoria Maruska
  • Wiktoria Sobota

 

Kategoria D:

  • Anna Haberecht
  • Anna Michalik
  • Armin Piela
  • Dawid Feliks
  • Emilia Ludwig
  • Julia Kaiser
  • Kinga Szaforz
  • Martina Kinder
  • Patrycja Maruska
  • Paulina Golasz
  • Robert Kokott
  • Saskie Broers
  • Vanessa Korgiel
  • Wiktoria Gröhlich
  • Wioletta Respondek

   


Skip to content

Strona korzysta z plików cookies, więcej o zasadach wykorzystania plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close