Spotkanie w DFK Grudzice dot. przedwojennej historii Opola

Spotkanie w DFK Grudzice dot. przedwojennej historii Opola

  • 21 lis 0

21-11-2017

W niedzielę, 19 listopada 2017 r. DFK Opole-Grudzice zorganizowało spotkanie na temat przedwojennej historii Opola w ramach 800 –lecia naszego miasta. Referaty wygłosiły p. Beata Kubica nt. „Kryminalne Dzieje Opola z Królewskim Katem Prus Lorentzem Schwietzem nt.  oraz p. dr Joanna Filipczyk, która przedstawiła historię cmentarza przy ul. Wrocławskiej oraz publikację: „O życiu i śmierci w Opolu”. Uczestnicy byli bardzo zainteresowani historią naszego miasta i wyrazili chęć udziału w podobnych spotkaniach.

   


Skip to content

Strona korzysta z plików cookies, więcej o zasadach wykorzystania plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close