Gmina / Gemeinde Funkcja/urząd Imię Nazwisko
POWIAT KĘDZIERZYN-KOŹLE / KREIS KANDRZIN-COSEL      
Bierawa / Birawa Radny Waldemar  Plutta
Radna Ewa Garbas
Wiceprzewodniczący Rady Mariusz Matuszek
Radny Jan Pankala
Cisek / Cissek Radny Andrzej Barucha
Radny Marek Stefanides
Radny Diter Hałas
Przewodnicząca Rady Rozwita Szafarczyk
Radny Marcin Markiefka
Radny Feliks Kecler
Radna Teresa Harc
Wiceprzewodniczący Rady Jan Malik
Radny Alojzy Wurst
Pawłowiczki Radny Mariusz Wychowaniec
Polska Cerekiew / Polnisch Neukirch Radna Urszula Leżała
Wiceprzewodnicząca Rady Aneta Piela-Łatka
Radna Jolanta Waloszczyk
Radny Norbet Majnusz
Przewodniczący Rady Jerzy Kołeczko
Radna Brygida Piegsa
Radny Joachim Zemełka
Radny Rajmund Komorek
Radny Krystian Harz
Radny Krystian Składny
Radna Maria Wawrzynek
Radny Daniel Teister
Radny Roland Syrzysko
Radny Alfons Schurgacz
Reńska Wieś / Reinschdorf Radny Artur Segrodnik
Radna Ilona Mainka
Radny Szymon Kaboth
Radna Ewelina Barteczko
Wiceprzewodniczący Rady Joachim Majnusz
Radny Jan Plesch
Przewodniczący Rady Krzysztof Olszowka
Radny Patryk Flegel
Radna Monika Nowak
Radny Waldemar Krybus
Radna Sonia Geller
Radna Urszula Marks
Radna Alicja  Kocem
POWIAT KLUCZBORSKI / KREIS KREUZBURG
Lasowice Wielkie / Gross Lassowitz Radna Wioletta Woźny
Przewodniczący Rady Rajmund Kinder
Radna Gabriela  Prochota
Radna Brygida Kasprzyk
Radna Gabriela  Świerc
Radny Dawid Bierawski
Wiceprzewodniczący Rady Piotr Kisiel
Radna Klaudia Schudy
Radna Renata Pilot
POWIAT KRAPKOWICE / KREIS KRAPPITZ      
Walce / Walzen Wiceprzewodniczący Rady Tomasz Banaś
Radna Bernadeta Latus-Suchińska
Radna Gerlinda Ślusarczyk
Radny Paweł Król
Wiceprzewodniczący Rady Józef Nossol
Radny Waldemar Stokłosa
Radny Józef Reinhard
Radny Dawid Dudek
Radna Renata Polok
Radny Robert  Jurczyk
Radna Iwona  Hruzik
Radny Marek Kołodziejczyk
Radna Gariela Kubis
Zdzieszowice / Deschowitz Radna Brygida Labisz
Radna Ewa  Schweda
Strzeleczki / Klein Strehlitz Radna Małgorzata Nocoń
Radny Krzysztof  Robota
Radny Manfred Suchy
Radna Irena  Galler
Radny Hubert Kurpiela
Radny Adam Jan Pientka
POWIAT OLESKI / KREIS ROSENBERG      
Dobrodzień / Guttentag Radny Damian Karpinski
Gorzów Śląski / Landsberg Radny Robert  Malecha
Wiceprzewodnicząca Rady Klaudia Froncek
Radny Joanna Kamińska
Radny Damian Kulesa
Radny Józef Münzer
Radny Ireneusz  Wieczorek
Radny Kamil Biskup
Radny Marcin Gawlik
Radłów / Radlau Radna Iwona Zygmunt
Radny Gerard Grzesik
Przewodniczący Rady Wilhelm Wengel
Radny Piotr Nowak
Wiceprzewodnicząca Rady Regina Majowska
Radny Grzegorz Mencfel
Radna Brygida  Świtała
Radny Waldemar Karkos
Radna Daria Kozok
Radna Aniela Pownuk
Zębowice / Zembowitz Przewodniczący Rady Damian Ledwig
Radny Sebastian Sikora
Radna Agnieszka Sykoś
Radny Łukasz Loch
Radny Leon Psyk 
Radna Linda Swoboda
Radny Marcin Dragon
Wiceprzewodniczący Rady Jacek Respondek
Radna Dorota Wons
Radny Damian Katzy
POWIAT OPOLSKI / KREIS OPPELN      
Chrząstowice / Chronstau Radny Mirosław Tomasiak
Przewodniczący Rady Krzysztof Warzecha
Radna Justyna Wieszołek
Wiceprzewodniczący Rady Tadeusz Dynowski
Radny Mirosław Grabowski
Radny Jacek Wieszołek
Radny Piotr Zasuwa
Radna Małgorzata  Graczyk
Wiceprzewodniczący Rady Mirosław Pasoń
Radna Alicja  Malińska
Radny Horst Skowronek
Radny Andrzej Ledwig
Radna Beata Weinert
Dąbrowa / Dambrau Radny Alfred Biskup
Radny Waldemar Prudlik
Wiceprzewodnicząca Rady Maria Sikora
Dobrzeń Wielki Radna Krystyna Gierok
Radny Roman Marek
Radny Janusz  Piontkowski
Komprachcice / Comprachtschütz Radna Maria Neumann
Radny Waldemar Wencel
Wiceprzewodnicząca Rady Angelika Giza
Radny Damian Piechaczek
Radny Daniel Pawleta
Radny Łukasz Piechaczek
Radna Beata Smarzlik 
Łubniany / Lugnian Radny Ewald Fila
Wiceprzewodniczący Rady Norbert Dreier
Radna Bernadeta Drąg
Radna Maria Waleska
Radny Waldemar Brisch
Radny Tomasz Pyka
Radny Waldemar Kalina
Murów / Murow Radna Klaudia Reinert
Wiceprzewodnicząca Rady Antonina Adamczyk
Radny Adrian Kliscz
Ozimek / Malapane Radny Ryszard Koźlik
Radny Jan Polaczek
Radny Bernard Szklorz
Wiceprzewodniczący Rady Marek Elis
Prószków / Proskau Przewodniczący Rady Lucjan Dzumla
Radny Zygmunt Hergesell
Radny Alfred Kiełbasa
Radny Teodor Klosa
Radny Paweł Piechaczek
Radna Lidia Piechaczek
Radny Arnold Kuc
Tarnów Opolski / Tarnau Przewodniczący Rady Rudolf Urban
Radny Alfred  Kobienia
Radny Teodor Okos
Radny Waldemar Schreiber
Turawa Wiceprzewodniczący Rady Jerzy Farys
Radna Róża  Wieczorek
Radny Daniel Jonczyk
Radny Marek Golla
Radny Leonard Warzecha
Radna Anna Buczek
Radna Barbara  Czech
POWIAT PRUDNICKI / KREIS NEUSTADT      
Biała / Zülz Radny Józef Roden
Radny Gabriela Neugebauer
Głogówek / Oberglogau Radny Róża Zgorzelska
Radny Tomasz Nosol
POWIAT STRZELECKI / KREIS GROSS STREHLITZ      
Izbicko / Stubendorf Radny Adrian Gawlik
Przewodniczący Rady Andrzej Kapica
Wiceprzewodniczący Rady Rudolf  Wieczorek
Radny Hubert  Hendel
Radny Remigiusz Janik
Radny Jacek Siemski
Radna Barbara  Burnos
Radny Jacek Sleziona
Jemielnica / Himmelwitz Radna Dorota Knopek
Radny Piotr Breitscheidel
Radna Anna  Dziuroń
Radny Rudolf Figura
Wiceprzewodniczący Rady Joachim  Gottscholl
Przewodniczący Rady Norbert Jaskóła
Radny Roman Kus
Radny Paweł Schlensag
Radna Jolanta Staś
Radna Ewa Ptok
Radny Grzegorz Pyka
Radna Sylwia Kapuścińska
Radna Adelajda Wiechoczek
Kolonowskie / Collonowska Radna Helena Grzesik
Radny Rafał Spałek
Radna Anna Mróz
Radna Cecylia Widera
Leśnica / Leschnitz Przewodniczący Rady Ryszard Froń
Radny Roland Reguła
Wiceprzewodniczący Rady Rudolf Gajda
Radny Krzysztof Walusz
Radny Wiktor Barteczko
Radny Krzysztof Pospieschczyk
Wiceprzewodniczący Rady Teodor  Wyschka
Radny Krzysztof Piechota
Radny Zygmunt Pakosz
Radna Maria Reinert
Radny Marek  Nowak
Radna Beata Socha
Radna Teresa Kwoczała
Ujazd Śląski / Ujest Radny Kamil  Głowania
Radny Andrzej Grabiec
Radna Sandra Wiewiorka
Strzelce Opolskie / Gross Strehlitz Wiceprzewodniczący Rady Henryk Rudner
Radny Arnold Kozioł
Radny Karol  Bischoff
Radna Zofia Habasz
Zawadzkie / Zawadzki Radny Patryk Kotylak
Radny Hubert Hatlapa
X