PowiatFunkcja/urządImięNazwisko
Miasto OpoleRadny Miasta OpolaMarcin Gambiec
Radny Miasta OpolaJanDamboń
Radny Miasta OpolaPiotrLos
BierawaRadny Gminny BierawaMarekMatuszek
Radny Gminny BierawaWaldemar Pluta
CisekRadna Gminy CisekProkszaDonata
Przewodnicząca Rady Gminy CisekSzafarczykRozwita
Radny Gminy CisekIgnacyRudolf
Wiceprzewodniczący Rady GminyStaniaGerard
Radny Gminy CisekMiklissNorbert
Radny Gminy CisekGolaszTomasz
Radna Gminy CisekRyborzAnna
Radny Gminy CisekNawratFryderyk
Radna Gminy CisekSzczukaAgnieszka
Radny Gminy CisekWurstAlojzy
Kędzierzyn-KoźleRadny Miasta Kędzierzyn-KoźleMajnuszHubert
PawłowiczkiRadny Gminny PawłowiczkiWojcik Helmut
Radna Gminny PawłowiczkiKrajczyEdyta
Radna Gminny PawłowiczkiWeigel Anna
Polska CerekiewRadna Gminy Polska CerekiewWieczorekŁucja
Przewodniczący Rady Gminy Polska CerekiewKołeczkoJerzy
Radny Gminy Polska CerekiewTaisterDaniel
Radny Gminy Polska CerekiewSyrzyskoRoland
Radny Gminy Polska CerekiewŻemełkaJoachim
Radna Gminy Polska CerekiewWawrzynekMaria
Radny Gminy Polska CerekiewHarzKrystian
Radny Gminy Polska CerekiewOrlikJerzy
Radny Gminy Polska CerekiewAdamZygfryd
Gmina Reńska WieśRadna Gminy Reńska WieśEwelinaBarteczko
Radna Gminy Reńska WieśIlonaMainka
Radny Gminy Reńska WieśJanGreinert
Radna Gminy Reńska WieśUrszulaFriedla
Radny Gminy Reńska WieśJoachim Majnusz
Radny Gminy Reńska WieśMarekDamboń
Radny Gminy Reńska WieśKrzysztofOlszowka
Przewodniczący Rady Gminy Reńska WieśKrystianFlegel
Powiat KRAPKOWICE
GogolinRadny Gminy GogolinPatrykBlania
Radny Gminy GogolinNorbertBroj
Przewodniczący Rady GminyPiotrCzok
Radny Gminy GogolinFranciszekHoleczek
Radny Gminy GogolinJózefPrzybyła
Radna Gminy GogolinWaltraudaWicher
Radny Gminy GogolnAdamZelent
Radna Gminy GogolinGizelaSapok
Radny Gminy GogolinKrystianKubilas
Radny Gminy GogolinBertoldHirsch
KrapkowiceRadny Gminy KrapkowiceSzczepanBryś
Radny Gminy KrapkowiceWernerKoppe
Radny Gminy KrapkowiceTomaszLinek
Radny Gminy KrapkowiceMichałMehlich
Radny Gminy KrapkowiceArturThiel
Walce Radny Gminy WalceMarian Bar
Radny Gminy WalceRudolf Białas
Radny Gminy WalceHenrykDrescher
 Przewodniczący Rady GminyJózefNossol
Radna Gminy WalceKatarzynaNowak
Radny Gminy WalceWaldemarStokłosa
Radny Gminy WalceJózefReinhard
Radna Gminy WalceAnnaGorek
Radna Gminy WalceGerlindaŚlusarczyk
Radny Gminy WalceRobertJurczyk
Radny Gminy WalceFranciszekSiwy
Radna Gminy WalceBernadetaLatus - Suchińska
Radna Gminy WalceMargot Gramala
Radna Gminy WalceIwonaHruzik
ZdzieszowiceRadna  Gminy ZdzieszowiceMariaKampa
Radna  Gminy ZdzieszowiceBrygidaLabisz
Radna  Gminy ZdzieszowiceEwaSchweda
StrzeleczkiRadny Gminy StrzeleczkiHubert Kurpiela
Radny Gminy StrzeleczkiAlfredMalucha
Radny Gminy StrzeleczkiKrzysztofRobota
Radna Gminy StrzeleczkiAnnaPiecha
Radny Gminy StrzeleczkiManfred Suchy
Radny Gminy StrzeleczkiPatrykTannenbaum
Radna Gminy StrzeleczkiBrygidaWiencek
Radna Gminy StrzeleczkiMałgorzataNocoń
Powiat OLESNO
DobrodzieńPrzewodczący Rady Gminy DbrodzieńDamianKarpinski
Radny Gminy DobrodzieńPawełCzapla
Radny Gminy DobrodzieńRudolf Koj
Radny Gminy DobrodzieńJoachimSacha
Radny Gminy DobrodzieńPiotrZug
Radna Gminy DobrodzieńKatarzynaMax
Gorzów ŚląskiRadna Gminy Gorzów ŚląskiKlaudia Froncek
Radny Gminy Gorzów ŚląskiDamianKulesa
Radny Gminy Gorzów ŚląskiRobertMalecha
Radny Gminy Gorzów ŚląskiRomanNeugebauer
Radny Gminy Gorzów ŚląskiJózefOstrzecha
Radny Gminy Gorzów ŚląskiJózefMünzer
Olesno Radna Gminy OlesnoGabrielaJokiel
RadłówPrzewodniczący RadyWilhelmWengel
Radna Gminy RadłówMartynaGruca
Radna Gminy RadłówEwelinaPaśmionka

Radna Gminy RadłówBrygidaŚwitała

Radna Gminy RadłówReginaMajowska

Radny Gminy RadłówGrzegorzMencfel

Radny Gminy RadłówGerardGrzesik

Radna Gminy RadłówLidiaJonek

Zębowice
Przewodnicząca Rady Gminy ZębowiceGabrielaBuczek

Radna Gminy ZębowiceEdytaCzeredrecki

Radna Gminy ZębowiceBarbaraDragon

Radny Gminy ZębowiceKonradJendrzej

Radny Gminy ZębowiceMarcinDragon

Radny Gminy ZębowiceKrzysztof Kurowski

Radny Gminy ZębowiceNorbertLarisz

Radny Gminy ZębowiceLeonPsyk

Radna Gminy ZębowiceDorotaWons

Radna Gminy ZębowiceMaria Wróbel

Radny Gminy ZębowiceWilhelmRybol

Radny Gminy ZębowiceErwinWencel

Radny Gminy ZębowiceDamianLedwig

Radna Gminy ZębowiceMariannaDylka

Powiat OPOLE

Chrząstowice
Przewodniczący Rady Gminy ChrząstowiceKrzysztofWarzecha

Radny Gminy ChrząstowiceMirosławGrabowski

Radna Gminy ChrząstowiceWioletaLange

Radna Gminy ChrząstowiceAlicjaMalińska

Radny Gminy ChrząstowicePiotrWierszak

Radny Gminy ChrząstowiceJacek Wieszołek

Radny Gminy ChrząstowiceBartekRafał

Radny Gminy ChrząstowicePiotrBuhl

Dąbrowa
Radny Gminy DąbrowaAlfredBiskup

Radny Gminy DąbrowaRafałLyga

Radna Gminy DąbrowaMariaSikora

Dobrzeń Wielki
Przewodniczący Rady Gminy Dobrzeń WielkiKlemensWeber

Radny Gminy Dobrzeń WielkiJerzyBednarz

Radny Gminy Dobrzeń WielkiŁukaszKołodziej

Radny Gminy Dobrzeń WielkiHenrykWosch

Radny Gminy Dobrzeń WielkiJanStotko

Radny Gminy Dobrzeń WielkiKrzysztof Stanik

Radny Gminy Dobrzeń WielkiRolandPampuch

Radna Gminy Dobrzeń WielkiWeronika Marszołek

Komprachcice
Radny Gminy KomprachciceJózefKremer

Radna Gminy KomprachciceMariaNeumann

Radny Gminy KomprachciceWaldemarWencel

Radny Gminy KomprachcicePawełPawleta

Radny Gminy KomprachciceDanielPawleta

Łubniany
Przewodniczący Rady Gminy ŁubnianyAlbertWiench

Radny Gminy ŁubnianyEwaldFila

Radna Gminy ŁubnianyMariaWaleska

Radny Gminy ŁubnianyKonradPietrek

Radny Gminy ŁubnianyWaldemarKalina

Radny Gminy ŁubnianyNorbertDreier

Radna Gminy ŁubnianyBernadetaDrąg

Radny Gminy ŁubnianyRafałBlaszczyk

Radny Gminy ŁubnianyWaldemarBrisch

Murów
Radna Gminy MurówAntoninaAdamczyk

Radna Gminy MurówRitaFila

Radny Gminy MurówMichałGolenia

Radna Gminy MurówLidiaUrban

Radny Gminy MurówHubertSchichta

Radna Gminy MurówBarbaraProth

Ozimek
Radny Gminy OzimekMarekElis

Radny Gminy OzimekMaksymilianSklorz

Radny Gminy OzimekJoachim Wiesbach

Radny Gminy PopielówDamianGamrot

Radny Gminy PopielówJanZarzycki

Radny Gminy PopielówGerardKilian

Radny Gminy PopielówKrystianJonienc

Radna Gminy PopielówKrystynaGlatki-Mika

Popielów
Przewodniczący Rady Gminy PopielówJerzyKupczyk

Prószków
Przewodnicząca Rady Gminy PrószkówKlaudia Lakwa

Radny Gminy PrószkówHenrykBaron

Radny Gminy PrószkówKrystianJanikula

Radna Gminy PrószkówBarbaraMoczko-Niestrój

Radny Gminy PrószkówArnoldKuc

Radny Gminy PrószkówJózefWystrach

Radna Gminy PrószkówMariaZdera

Radny Gminy PrószkówKonradWitek

Radny Gminy PrószkówPawełPiechaczek

Radny Gminy PrószkówLucjanDzumla

Radny Gminy PrószkówZygmuntHergesell

Radny Gminy PrószkówJózef Dudek

Tarnów Opolski
Przewodniczący Rady Gminy Tarnów OpolskiRudolfUrban

Radny Gminy Tarnów OpolskiRajmundKalla

Radny Gminy Tarnów OpolskiAlfredKobienia

Radny Gminy Tarnów OpolskiWaldemarSchreiber

Turawa
Radny Gminy TurawaJerzyFarys

Radny Gminy TurawaKlotkaJoachim

Radna Gminy TurawaBeataKupka

Radna Gminy TurawaRóżaWieczorek

Radny Gminy TurawaLeonardWarzecha

Radny Gminy TurawaAndrzejSkrzipczyk

Radny Gminy TurawaAdamProchota

Radna Gminy TurawaDanuta Matysek

Powiat PRUDNIK

Biała
Przewodniczący Rady Gminy BiałaRobertRoden

Radny Gminy BiałaLeonardPeszel

Radna Gminy BiałaMonikaWolna

Radny Gminy BiałaKarolBiskup

Radna Gminy BIałaGabrielaNeugebauer

Głogówek
Radna Gminy GłogówekRóżaZgorzelska

Radna Gminy GłogówekGizelaGrzesik

Radna Gminy GłogówekGabrielaNizińska

Radny Gminy BiałaMarekPelka

Radny Gminy BiałaTomaszNosol

Powiat STRZELCE OPOLSKIE

Izbicko
Przewodniczący Rady Gminy IzbickoHenrykZettelmann

Radny Gminy IzbickoAdrianGawlik

Radny Gminy IzbickoHubertHendel

Radna Gminy IzbickoTeresaNiedziela

Radny Gminy IzbickoRudolfWieczorek

Radny Gminy IzbickoReinardStaś

Radny Gminy IzbickoJacekSleziona

Radny Gminy IzbickoPawełSantura

Radny Gminy IzbickoPastuszkaGuido

Radna Gminy IzbickoUrszulaKoik

Radny Gminy IzbickoLeonKuczera

Radny Gminy IzbickoAndrzejKapica

Jemielnica
Przewodniczący Rady Gminy JemielnicaAntoniDrzyzga

Radna Gminy JemielnicaAnnaDziuroń

Radny Gminy JemielnicaMarekGawlik

Radny Gminy JemielnicaJoachimGrottscholl

Radny Gminy JemielnicaPawełSchlensag

Radny Gminy JemielnicaRomanKus

Radna Gminy JemielnicaAdelajdaWiechoczek

Radna Gminy JemielnicaJolantaStaś

Radna Gminy JemielnicaEwaPtok

Radny Gminy JemielnicaGrzegorzPyka

Radny Gminy JemielnicaBernardOchmann

Radny Gminy JemielnicaNorbertJaskółka

Radny Gminy JemielnicaRudolfFigura

Radny Gminy JemielnicaBreitscheidelPiotr

Kolonowskie
Radna Gminy KolonowskieKrystynaBajsarowicz-Spałek

Radny Gminy KolonowskieFraniszekKlimas

Radna Gminy KolonowskieJolantaKłopotowska

Radna Gminy KolonowskieCecylia Widera

Radna Gminy KolonowskieJaninaUrbańczyk

Radna Gminy KolonowskieAnnaMróz

Leśnica
Przewodniczący Rady Gminy LeśnicaRyszardFroń

Radny Gminy LeśnicaRolandReguła

Radny Gminy LeśnicaRudolfGaida

Radna Gminy LeśnicaMariaReinert

Radny Gminy LeśnicaTeodorJahn

Radny Gminy LeśnicaTeodorWyschka

Radny Gminy LeśnicaStefanRudol

Radny Gminy LeśnicaPiotrGórecki

Radny Gminy LeśnicaWiktorBarteczko

Radna Gminy LeśnicaTeresaKwoczała

Radny Gminy LeśnicaKrzysztofPospieschczyk

Ujazd Śląski
Radna Gminy Ujazd ŚląskiMagdalenaBartodziej

Radny Gminy Ujazd ŚląskiKamilGłowania

Radny Gminy Ujazd ŚląskiAndrzejGrabiec

Radna Gminy Ujazd ŚląskiSandraWiewiórka

Strzelce Opolskie
Radny Gminy Strzelce OpolskieKarolBischoff

Radna Gminy Strzelce OpolskieZofiaHabasz

Radny Gminy Strzelce OpolskieKrzysztofSzłapa

Radny Gminy Strzelce OpolskieHenrykRudner

Radna Gminy Strzelce OpolskieKrystynaKocur

Zawadzkie 
Radna Gminy ZawadzkieTeresaDziuba

Radna Gminy ZawadzkieBeataIbrom-Duda

Radna Gminy ZawadzkieKrystynaSładek

Radny Gminy ZawadzkieJan Stanek
X