Familientreffen 2019: „Dwujęzyczność na co dzień. Jak wytrwać i osiągnąć sukces?“

Familientreffen 2019: „Dwujęzyczność na co dzień. Jak wytrwać i osiągnąć sukces?“

  • 06 sie 0

06-08-2019

Zapraszamy Państwa na spotkanie rodzin wychowujących dzieci dwujęzycznie lub chcących w przyszłości wychowywać dzieci w ten właśnie sposób, które ponownie już we wrześniu.

FAMILIENTREFFEN

1 września (niedziela) 2019 r., godz. 13.30

Muzeum „Farska Stodoła”

Biedrzychowice 117, 48-250 Biedrzychowice

Tradycyjnie już podczas „Familientreffen” pragniemy w miłej i swobodnej atmosferze rozmawiać na temat kwestii związanych z dwujęzycznym wychowaniem. W programie m.in. dyskusja zorganizowana metodą open space na temat:  „Dwujęzyczność na co dzień. Jak wytrwać i osiągnąć sukces?“, w trakcie której możliwa będzie wymiana doświadczeń pomiędzy doświadczonymi już w dwujęzycznym wychowaniu rodzicami, a tymi którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie bilingualizmu . Dzieci w tym czasie będą brały udział w animacjach językowych.

Podczas spotkania odbędzie się również tzw. Flohmarkt. Można będzie wymienić czy też płatnie, bądź nieodpłatnie przekazać innym uczestnikom materiały do nauki języka niemieckiego (gry, książki, płyty CD, itp.), z których dzieci już nie korzystają. Zachęcamy do zabrania ze sobą materiałów, z których już Państwo nie korzystają – bardzo możliwe, że okażą się cennym nabytkiem dla innych osób, doskonalących znajomość języka niemieckiego.

Familientreffen zakończymy wspólnym grillem.

Szczegółowy program spotkania wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się w załączeniu. Warunkiem uczestnictwa jest odesłanie wypełnionego formularza do
28 sierpnia 2019 r.

Udział w naszym spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.


Kontakt

Kontakt:

Karolina Syga

e-mail: karolina.syga@haus.pl

tel.: 77 402 51 05

Pliki do pobrania
X