DFK Ozimek: zebranie sprawozdawczo-wyborcze

DFK Ozimek: zebranie sprawozdawczo-wyborcze

  • 28 mar 0

28-03-2019

Podpis zdjęcia: Nowy przewodniczący DFK Ryszard Koźlik, Autor: Jan Niesłony

2 marca w DFK Ozimek odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego wybrano nowego przewodniczącego i zarząd. Dodatkowo członkowie podsumowali działalność w 2018 roku.

Zgromadzonych przywitała przewodnicząca Krystyna Koźlik, a w szczególności burmistrza Jana Labusa i przewodniczącego gminnych struktur TSKN Klausa Leschika.

Koło liczy 110 członków i organizuje szereg imprez kulturalnych, ponadto przy kole działa od już 24 lat zespół ludowy HEIDI, który dba o zachowanie tradycji i uczestniczy w wielu przeglądach i festiwalach. Sala spotkań jest czynna pięć dni w tygodniu, obok spotkań kulturalnych odbywają się m.in. próby zespołów, turnieje skata i posiedzenia zarządu. Przewodnicząca Krystyna Koźlik zaprezentowała również plan pracy na 2019 rok – oprócz tradycyjnych wydarzeń, w tym roku zorganizowano kurs języka niemieckiego.

Sprawozdanie finansowe przedstawiła Kornelia Olejnik, a komisji rewizyjnej Norbert Halupczok. Zebranie udzieliło ustępującemu zarządowi jednogłośne absolutorium.

W wyborach nowym przewodniczącym został Ryszard Koźlik, do zarządu weszli: Stefania Kępkowska, Barbara Czyrnia, Kornelia Olejnik, Krystyna Koźlik i Rudolf Cebula, a komisję rewizyjną tworzą: Norbert Halupczok, Elżbieta Czok i Marzena Koźlik.

Miejsce wydarzenia: Ozimek

Data spotkania: 02/03/2019 - 02/03/2019

Autor: Marcin Widera


X