Zapisz się już dzisiaj na kurs języka niemieckiego w Twoim DFK!

Zapisz się już dzisiaj na kurs języka niemieckiego w Twoim DFK!

  • 15 wrz 0

15-09-2018

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką języka niemieckiego na jesienne kursy!

Zapisz się już dziś na kurs w Twojej miejscowości / okolicy!

Chciałbyś się nauczyć języka niemieckiego, ale nie masz ochoty daleko jeździć i wydawać dużo pieniędzy? Zapisz się już dziś na kurs języka niemieckiego w twojej okolicy!

Kursy przeznaczone są dla wszystkich osób chcących poprawić swoją znajomość języka niemieckiego. Lektorzy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich kursantów dostosują program do poziomu znajomości języka, tak samo jak dobór materiałów i tematów uwzględniający Twoje potrzeby.

Zapisać można się online od 12.09.2018 poprzez wypełnienie formularzu na stronie internetowej TSKN, przygotuj zeszyt i długopis, a resztę materiałów dostarczy Ci lektor za darmo.  

Członkowie TSKN’u płacą tylko 100 zł za kurs, pozostałe osoby 160 zł.

Informacje dotyczące naszego kursu:
– 24 godziny lekcyjne
– małe grupy
– wykwalifikowani lektorzy
– bardzo korzystna cena
– w Twojej okolicy

Zapisz się

 

UWAGA NOWOŚĆ!

Podczas edycji jesiennej oferujemy również kursy dla licealistów przygotowujących się do matury! Program nauczania będzie uwzględniał wszystkie niezbędne zagadnienia, które Ci pomogą w zdaniu tego ważnego egzaminu.

Koniec zapisów 27.09.2018 r.

Kursy odbędą się w miejscowościach z poniższej tabelki↓

Żadna miejscowość nie znajduje się w pobliżu? Jeśli zbierze się 8 osób chętnych do wzięcia udziału w kursie, możemy go również zrealizować w Twoim DFK, bliżej się nie da!

 

Koszty

Oplata za udział w kursie wynosi 160 zł. *członkowie TSKN płacący składki uzyskują zniżkę i płacą 100 zł. Opłatę uczestnicy wpłacają bezpośrednio na konto TSKN nr 35 1050 1504 1000 0024 2358 2564 po otrzymaniu informacji o miejscu i terminie odbywania się kursu. Wpłata tytułem: Imię, Nazwisko, Miejscowość gdzie się będzie odbywał kurs i termin tego kursu.

Informacje dla kół DFK

Biuro TSKN przejmuje cała logistykę organizacyjną kursów:

  • tworzy z chętnych grupy;
  • szuka pomieszczeń DFK w których kursy będą się odbywać Koło DFK w siedzibie którego kurs będzie się odbywał może otrzymać 200 zł. na pokrycie kosztów prądu i ogrzewania;
  • szuka nauczycieli;
  • powiadamia chętnych o miejscu i terminie kursu;
  • organizuje spotkanie informacyjne dla nauczycieli.


X