ELOm Elementarz Lidera Organizacji Mniejszości – szkolenie liderów grup młodzieżowych – II Edycja projektu

ELOm Elementarz Lidera Organizacji Mniejszości – szkolenie liderów grup młodzieżowych – II Edycja projektu

  • 15 maj 0

15-05-2018

Rozpoczął się nabór do 2. edycji programu rozwoju kompetencji liderskich. Musisz tam być! Stoisz przed szansą, by zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne, by odnieść sukces.  Nauczysz się jak przewodzić i zarządzać grupą.  Sprawdzisz, jakie są Twoje silne strony i jak wykorzystać je w działaniu.  Dowiesz się jak sięgnąć po to, co dla Ciebie ważne.  Poznasz narzędzia, które pozwolą Ci zmienić Twoje otoczenie.  Dostaniesz środki na swój budżet.  Doświadczysz jak to jest zarządzać i realizować swój projekt. Poznasz świetnych ludzi i zdobędziesz cenne kontakty!

Mamy dla Ciebie pakiet dynamicznych warsztatów, pełnych wiedzy gotowej do zastosowania. Szkolenia prowadzone przez trenerów praktyków. Opieka mentora przez cały program.

Elementarz Lidera Organizacji to 5 dni intensywnego szkolenia wyjazdowego, dwa weekendy praktycznych szkoleń, wyzwania domowe, realizacja własnego projektu, spotkanie ewaluacyjne – a to wszystko potwierdzone certyfikatem!

Tematyka programu: integracja, liderstwo, odkrywanie talentów, projectmangement, zarządzanie projektami, zarządzanie zespołem, marketing działań, indywidualny plan rozwoju.

Rekrutacja otwarta. Jest tylko 16 miejsc.

Pierwszy blok odbędzie się w dniach 25-29 czerwca 2018,

kolejne:

wrzesień 2018,

październik 2018,

grudzień 2018

Poniżej znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy on-line z prośbą o jego wypełnienie i odesłanie do dnia 10 czerwca 2018 r. Liczba osób w projekcie jest ograniczona.

Wpisowe wynosi 50 PLN dla członków mniejszości niemieckiej posiadających ważną legitymację oraz 100 PLN dla osób niezrzeszonych. Organizator zapewnia pełne wyżywienie oraz nocleg i dojazd z Opola do miejsca szkolenia. Dla uczestników z odległych części kraju przewidujemy dofinansowanie kosztów podróży. Uczestnicy zakwalifikowani do projektu zobowiązani są do udziału we wszystkich blokach warsztatowych II edycji projektu.

Formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeT41J_l-VurQ6VXV_pUBawE_rtW0IWz6r1AeRfEsl7LlADRA/viewform

Profil Facebook:

https://www.facebook.com/LicencjaNaLidera/

Partnerzy projektu:

Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce

Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w Polsce


Kontakt

 

Kontakt oraz bliższe informacje:

Magdalena Prochota,

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej,

ul. 1 Maja 13/2, 45-068 Opole,

tel.: (77) 40 25 105, faks: (77) 40 25 115,

e-mail: magdalena.prochota@haus.pl

 

Pliki do pobraniaX