Oferta pracy: koordynator zespołów artystycznych

  • 11 kw. 0

11-04-2018

Stanowisko: koordynator zespołów artystycznych

Opis stanowiska:

  • opieka artystyczna i organizacyjna nad zespołami artystycznymi Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim (chórami, orkiestrami, zespołami śpiewaczymi i tanecznymi oraz solistami).
  • Bieżący kontakt z opiekunami zespołów
  • planowanie i pisanie oraz realizacja projektów kulturalnych promujących kulturę i język niemiecki o zasięgu regionalnym i ponadregionalnym
  • szukanie nowych partnerów do współpracy

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • kreatywność i twórcze podejście do pracy
  • komunikatywność
  • mile widziane wykształcenie muzyczne lub inne artystyczne
  • mile widziane doświadczenie w pisaniu i realizacji projektów

W zamian oferujemy:

  • pracę w dynamicznym  i rozwijającym się zespole
  • atrakcyjne warunki płacowe
  • zdobycie praktycznego doświadczenia w zakresie pisania, realizacji i rozliczania projektów

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy o przesłanie na adres mailowy: zespoly@skgd.pl do 30 kwietnia 2018 r.

W aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Kontakt

Dominika Skatula

zespoly@skgd.pl

Tel. 77 4021 076