Kalendarz adwentowy na facebooku – konkurs!

Kalendarz adwentowy na facebooku – konkurs!

  • 01 gru 0

Halo, halo! Dzisiaj rusza nasza świąteczna zabawa – kalendarz adwentowy TSKN na facebooku. Czekają na Was specjalne upominki, które możecie zdobyć odpowiadając na pytanie lub wykonując zadanie, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was! 🎁🎄🎀😍🎅
Powodzenia!

Wszystkie pytania i zadania możecie śledzić na  

https://www.facebook.com/DeutscheMinderheitInOppeln/

Czekają na Was atrakcyjne nagrody! Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu:
1. Konkurs Kalendarz Adwentowy jest organizowany przez TSKN na profilu Mniejszość Niemiecka w Opolu / Deutsche Minderheit in Oppeln i trwać będzie od 1 grudnia do 24 grudnia 2017 roku.
2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto polubi fanpage Mniejszość Niemiecka w Opolu / Deutsche Minderheit in Oppeln.
3. Na każdy dzień konkursu przygotowaliśmy w „każdym okienku kalendarza” specjalne upominki. Można je zdobyć, odpowiadając na pytanie lub wykonując dane zadanie.
4. Odpowiedzi na pytania lub rozwiązanie zadania zamieszczasz w komentarzu pod postem.
5. Liczą się tylko odpowiedzi w tym samym dniu, co zadane pytanie (tzn. jeżeli zadamy pytanie 1.12. to liczą się tylko odpowiedzi z dnia 1.12.).
6. Na każdy dzień przewidziany jest jeden zwycięzca, który udzielił poprawnej odpowiedzi lub wykonał poprawnie zadanie.
7. Zwycięzcy wybierani będą przez Zarząd TSKN, pracowników TSKN na podstawie oceny wykonanego zadania (najciekawsza lub najbardziej kreatywna odpowiedź albo najlepszy projekt, zdjęcie) lub na podstawie kolejności odpowiedzi.
8. Informacja o tym kto zwyciężył w danym dniu pojawi się na Facebooku od 2 do 7 dni po zadanym pytaniu.
9. Zwycięzca zostanie poinformowany o możliwościach odbioru nagrody w wiadomości prywatnej (odbiór osobisty lub wysyłka).


X